O nás – Truhlářství BM

O NÁS

ZAKLADATEL

PETR MONÍK

můj příběh

Vize, Vášeň a Dědictví Řemesla

Petr Moník, zakladatel Truhlářství BM, se od malička pohyboval v prostředí truhlářství. Rodinná tradice a láska k práci s dřevem mu byly vštípeny již v útlém věku, a tak nebylo překvapením, že se rozhodl pokračovat v krocích svých předků.

Svou vášeň a oddanost řemeslu přenesl do vlastní dílny, kterou založil s vizí spojit tradici s moderními trendy a inovativními technikami. Od té doby se Truhlářství BM stalo synonymem kvality, originality a precizního zpracování, a Petr Moník se stal ikonou progresivního přístupu k tradičnímu řemeslu.

“Ve světě truhlářství se nám otevírá nekonečný prostor pro tvořivost a inovaci. Každý kus dřeva má svůj vlastní příběh, a je na nás, abychom ho dokázali vyprávět s láskou, šikovností a respektem k tradici.”

Petr Moník

O nás

Jsme moderní truhlářská dílna, která vychází z více než dvacetileté tradice vášně pro práci s dřevem. Zakladatel Petr Moník přivedl do naší dílny nejen odkaz rodinné tradice, ale i svou nezaměnitelnou vizi spojit tradiční řemeslo s inovativními trendy a technikami. V Truhlářství BM se s láskou věnujeme výrobě unikátního nábytku a interiérů, které ztělesňují eleganci, praktičnost a precizní zpracování.

 

Naše specializace je široká a zahrnuje veškeré druhy nábytku a interiérů z dřeva, skla i kovu. Od zakázkové výroby jednotlivých kusů po kompletní interiérové projekty – jsme připraveni realizovat i ty největší a nejnáročnější vize našich zákazníků. Chceme, aby každý kus, který opouští naši dílnu, byl ztělesněním kvality, originality a funkčnosti.,

 

V Truhlářství BM se nebojíme experimentovat a přijímat výzvy. Naše práce je pro nás nejen profesí, ale i vášní, která nás motivuje ke stálému hledání nových možností a inspirací. Sledujeme aktuální designové trendy, ale nebojíme se vybočit ze zaběhlých kolejí a přinášet do našich výrobků špetku nekonvenčnosti a originality.

 

Při spolupráci s námi můžete očekávat individuální přístup a maximální péči o každý detail. Od první konzultace až po dokončení montáže vám poskytneme osobní asistenci a poradenství, abychom společně vytvořili prostor, který plně odpovídá vašim potřebám a představám.

 

Truhlářství BM není jen pracoviště, je to naše životní vášeň. Každý den se těšíme na nové výzvy a na možnost přinášet radost a spokojenost našim klientům. Jsme hrdí na každý vyrobený kus a největší odměnou pro nás je vidět úsměv na tváři spokojených zákazníků, kteří ocení naši práci.

Truhlářství BM

Máte zájem o naší práci ?